Obchod

Co můžete zakoupit v YOGAJA

Náremky a šperky - až na pár vyjímek půjde o mnou vytvořené náramky z různých minerálů, z různých dřev na pružince. Bude možné udělat náramek i na míru, s využitím komponentů, které si sami vyberete ať uz podle vzhledu, nebo podle lečivých vlastností dřev a minerálů. Případně Vám ráda opravím narámky poškozené, roztržené.

Takovu perličkou jsou meditační  japa maly /korálky tvořené 108 korálky určené pro meditační praxi/ - ohledně jejich využití můžete juknout semky , kde je lépe popsána technika, kde se japa maly dají využít. Avšak na vytvoření japa maly je třeba dosti času i pečlivé soustředění,  neb je do každého uzlíku vložena příslušná mantra. Též i maly budou možné udělat na míru každému z Vás.

A prozatím poslední produkty obchůdku budou vonné tyčinky, mám je přímo od dodatele z Indie, kolikrát mají krabičku i pomluchlanou z té dlouhé cesty, ale věřte mi nesou úžasnou vůni, energii i příběh.

Vytvořit internetový obchod nechci, ráda bych, aby vybíraly Vaše ruce jako prodloužení srdce, né oči.NOVINKOU v prodeji jsou Bachovy květové esenceAroma oleje na míru - více v prokliku.

 

Jinak ráda poradím i při výběru pomůcek k józe, podložek či jiných - neváhejte mne kontaktovat.