Projekt Mantra

Projekt mantra je dalším střípkem krásné jógové mozaiky, pokud Babajiho Pozdrav Slunci opečovává zejména tělo, tak Projekt mantra můžeme vnímat jako hlavního pečovatele o naší mysl, vede pozornost od mysli k srdci. Když jsem poprvé tímto projektem prošla, mým největším přáním bylo ho předávat dál, aby i ostatní měli možnost prožít účinek této jednoduché, ale tak hluboké techniky. 

Bylo mi dáno požehnání mým učitelem tuto metodu šířit dál a já mám velkou radost!

První projekt mantra bych ráda rozjela v září, jedná se o domácí praxi, k instruktáži bude stačit jen se sejít na krátký čas, kde Vám vše potřebné povím.

 

ZAČNĚTE ODŘÍKÁVAT MANTRU

Project Mantra je bezplatně vedený program, který vám během 40 dnů pomůže vytvořit snadnou a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi. Je ideální pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý, ale účinný nástroj pro ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření si pozitivního návyku, kdy si každý den uděláte čas k propojení se s Božstvím.

Project Mantra je naší meditační praxí s mantrou. Může ji praktikovat každý, kdykoli a kdekoli, včetně dětí. Jednoduché každodenní opakování mantry vás zavede hlouběji do krásy a tajemství odříkávání Božího jména. Tato praxe má největší sílu, když každé opakování mantry proměníte v modlitbu vycházející ze srdce.

Při krátkém 20 minutovém rozhovoru vám instruktor zodpoví všechny vaše otázky a dá vám jednoduchý návod, jak ve třech krocích s tímto programem začít. 

ČÍM VÍCE BUDETE ODŘÍKÁVAT BOŽÍ JMÉNO, TÍM VÍCE SEBEDŮVĚRY, RADOSTI A ŠTĚSTÍ V SOBĚ BUDETE MÍT.

PARAMAHAMSA ŠRÍ SVÁMÍ VISHWANANDA

JEDNODUCHÝ A SILNÝ

Přesměrujte svou mysl

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí zaměřovat svoji pozornost na něco pozitivního jako jsou Boží jména, namísto toho, aby naše myšlenky zaměstnávalo neustálé posuzování. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

Otevřete své srdce

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Nejsilnějšími mantrami jsou nadčasová sanskrtská jména Božstev. Každá slabika vytváří vibraci, která probouzí a manifestuje některou z božských kvalit jako je klid, odvaha, láska, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otvíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

Vypěstujte si pozitivní návyk

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí doba 40 dní. Během této doby si možná povšimnete, že se na život začínáte dívat mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.

Prostor pro představení této techniky lze kdykoli po domluvě, lze k tomu využít i Bhakti jógových setkání v pátek 1x za 14dní od 18h či kdykoliv PŘED či PO Jógovém setkání pro všechny.