Články

O citlivosti, spirituálním vývoji

O citlivosti, spirituálním vývoji
Jsou citlivější jedinci divní, či je to stav "normální"...
citlivější mají více reaktivní nervový systém, hypersenzitivní, v různé míře, ta zvýšená citlivost je darem na straně jedné, přináší nám lepší empatii k druhým, i sobě... k tomu kdo jsme, získáváme lepší napojení na božství. Na straně druhé vnímáme silněji vše... chemikálie ve vzduchu, místa se špatnou energii na zemi, negace z lidí, smutek, nálady a deprese druhých, někteří dokonce nálady a ty deprese z druhých pak mají taky, ale ne že je mají oni, ale tak moc se na ně napojili, že je natáhli. Každý světec na zemi byl vlastně do určité míry hypersenzitivní, tady v ČR o tom píše hodně Alena Wehle. Je mnoho úrovni té senzitivity.
Je třeba se hodně umět pozorovat a sledovat, kdy už toho je moc a odejít do přírody a být v tichu, hodně sama, veškeré ty emoce naše či cizí nechat nervovým systémem zpracovat, uložit a nepotřebné vyhodit.

Představme si pobyt na zemi jako školní systém, v určitém životě vstoupíme do první třídy spirituálního zaměření, cílem je VŠ - poslední život , kdy Boha realizujeme, Sat Čit Ananda. V každém se učíme něco, v každém strávíme hodně životů, než naplníme vše. Ten, kdo je v první třídě a ztotožňuje se jen se svým egem, já chci, já tvořím vše okolo sebe, není žádná jiná síla a tento člověk člověka z páté třídy vidí jako sektářskeho, eso bio, náboženského blázna, vidí a chápe svět a realitu ze své úrovně vědomí, a je rád se svými prvňáčky, ale ten z páté třídy už byl v první třídě, zažil to, takže ví a chápe je a může jim pomoci, vést je do vyšší třídy, ale je mu zase lépe se svými paťaky, protože jsou na stejné úrovni, ale zároveň vždy vyhledáváme lidi z vyšší třídy, protože nás táhnou, tím pádem šesťák bude pro páťaka velmi přitažlivý, vibračně je vyšší ale ne zase tolik, ale na někoho ze střední školy už nedokáže dohlédnout, to může být na něj příliš... Každá třída je vyšší úroveň vibracemi, nejvyšší je samotné Božství, to že se s ním úplně spojíme a už nikdy neodělíme. Jsme doma. Konec VŠ života, pak buď zůstáváme na vyšších sférách nebo se vrátime na Zem se zachovanou vibrací a vedeme jiné lidi, jako to dělají avataři.

Zpět