Články

Jógová setkávání ON-LINE

Hezký den,

jarní uzavření jógových center ve mne vzbudilo nápad, kterých bych s Vámi ráda sdílela. Mnoho jógacenter na jaře přešlo na Online výuku, já neměla ten pocit, že by to bylo úplně pro mne, sama jsem však možnost online výuky, v roli žáka, hojně využívala, ašrám mého učitele, který je jinak daleko od nás, najednou začal poskytovat mnoho kurzů, na které bych se jinak neměla šanci dostat a já byla nadšená. Jak tento ášram, tak i běžná česká jógacentra v online kurzech nadále pokračují a já si říkala Proč? Vždyť osobní setkání má tolik výhod, že?

Ale najednou se mi otevřel pohled spíše právě uživatele, kdy jsem začala i výhody vidět - né každý může chodit vícekrát v týdnu ať už z důvodu kapacitního či finančního, né každý se cítí dobře mezi dalšími lidmi, né každý chce zrovna opouštět pohodlí svého domova, né každý má hlídaní na děti, né každý chce strávit určitý čas na cestě tam a zpět a tak dále. 

Tak mne napadlo se Vás zeptat, zda byste o takovou možnost měli zájem? 

Prozatím nevím, přesně jak funguje technika, ale zřejmě by se jednalo o aplikaci ZOOM, kterou je nutné stáhnout do PC nebo mobilního telefonu, cena by byla za 75min 70,-Kč, dala by se zaplatit na józe nebo na účet za jednu Zoom lekci, nebo více lekcí najednou.

Zoom lekce by byla vysílána pravděpodobně v neděli či  sobotu v podvečer, vy byste se mohli připojit k vysílaní přímo v ten daný online čas nebo pokud by vám nevyhovoval, tak bych vám mohla poslat záznam, který bude do dalšího vysílaní pro Vás k dispozici. Já budu vědět, kdo je přihlášen, tudíž lekci mohu ladit pro Vás, zároveň pokud nechcete mít na sebe namířenou kameru (né každému to vyhovuje), lze jí vypnout, pokud bude přímo online tak je možné si v případě dotazů zapnout mikrofon a na cokoli se zeptat.

Daná lekce by byla stejně tematicky laděná, jako živá lekce daného týdne, tak jak je plánuji - s konkretním tématem, mudrou, mantrou...

Na Online lekci nebude třeba ničeho složitého, stačí jen fajn prostor /venku, uvnitř/, podložka, koberec, deka a jen počítač nebo mobilní telefon.

Pokud byste měli o tuto možnost zájem, dejte prosím vědět :)

Zpět