Články

O citlivosti, spirituálním vývoji

O citlivosti, spirituálním vývoji
Jsou citlivější jedinci dívku, či je to stav "normální"...
citlivější mají více reaktivní nervovy systém, hypersenzitivni, v různé míře, ta zvýšená citlivost je darem na straně jedné, přináší nám lepší empatii k druhým, i sobě... k tomu kdo jsme, získáváme lepší napojení na božství. Na straně druhé vnímáme silněji vše... chemikálie ve vzduchu, místa se špatnou energii na zemi, negace z lidí, smutek, nálady a deprese druhých, někteří dokonce nálady a ty deprese z druhých pak mají taky, ale ne že je mají oni, ale tak moc se na ně napojili, že to natáhli. Každý světec na zemi byl vlastně do uricte míry hypersenzitivni, tady v ČR o tom píše hodně Alena Wehle. Je mnoho úrovni te senzitivity.
Je třeba se hodně umět pozorovat a sledovat, kdy už toho je moc a odejít do přírody a být v tichu, hodně sama, veškeré ty emoce naše či cizí nechat nervovym systémem zpracovat, uložit a nepotřebné vyhodit.

A jak je by to vlastně mohla tady na zemi být?Já si lidský pobyt na zemi predstavuji jako školní systém, v určitém životě vstoupíme do první třídy spirituálního zaměření, cílem je VŠ - poslední život , kdy Boha realizujeme, Sat Cit Ananda. V každém se učíme něco, v každém strávíme hodně životů, než naplnime vše, ten kdo je v první třídě a ztotožňuje se jen se svým egem, já chci, já tvorim vše okolo sebe, není žádná jiná síla a tento člověk člověka z páté třídy vidí jako sektarskeho, eso bio, náboženského blazna, vidí a chápe svět a realitu že své úrovně vědomí, a je rád se svými prvňáčky, ale ten z páté třídy už byl v první třídě, zažil to, takže ví a chápe je a může jim pomoci, vést je do vyšší třídy, ale je mu zase lépe se svými pataky, protože jsou na stejné úrovni, ale zároven vždy vyhledavame lidi z vyšší třídy, protože nás tahnou , takže sesták bude pro pataka velmi přitažlivý, vibračne je vyšší ale ne zase tolik, ale na někoho ze střední skoly už nedokáže dohlédnout, to může být na něj moc.. Každa třída je vyšší úroveň vibracemi nejvyšší je samotné Božství, to že se s ním úplně spojíme a už nikdy neodelime. Jsme doma. Konec VŠ života, pak buď zůstáváme na vyšších sférách nebo se vratime na Zem se zachovánou vibrací a vedeme jiné lidi, jako to dělají avatari.

Zpět