Kundalini jóga

Kundaliní jóga podle Yogi Bhajana je unikátní, přímý, rychlý a moderní soubor cvičení v rytmu, která odpovídají tempu života současného člověka. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům adaptace člověka na složité situace odehrávající se v jeho okolí, podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu a fyzické i psychické zdraví organismu. Jako jóga omlazující a ozdravující zahrnuje v sobě kundaliní jóga dynamická cvičení, statické pozice - asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Kundaliní jóga – to jsou pružná záda, silná imunita, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, důvěra ve svou vlastní sílu, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás. 

Zázraky se dějí pouze tehdy, kdy jsou Vaše srdce otevřená dokořán. Kundaliní jóga je věda o zkušenosti a vědomí, je to jóga, která nás probouzí uvnitř. Jestli se svět kolem Vás vytratil, máte problémy ve vztazích s lidmi, nejde-li vám podnikání, bolí Vás páteř, klouby, sužuje vás deprese.. pojďte to zkusit, dotkněte se toho.. Chcete-li změnit svět kolem sebe, musíte nejprve změnit sami sebe..

Součástí setkání s Kundalini jógou jsou pozice/ásány ve statickém provedení, i dynamickém, většinou se specifickým typem dýchání (ohňový dech), v setkání často zpíváme mantry, používáme mudry (pozice rukou a prstů) a meditujeme jak formou relaxace v šávasáně, tak i dynamicky v pohybu (spontánní tanec, kundalini meditace dle OSHA).

Setkání budou jedno po druhém věnovány léčení jednotlivých čaker skrze ásány, krije a meditace. Začneme v druhou nedělí v lednu úvodem a pak budeme pokračovat po jednotlivých čakrách dál.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, každý si míru náročnosti volí sám svou výdrží.

Podložky i ostatní pomůcky jsou k dispozici.

 

Čas: 

NYNÍ NEPROBÍHÁ

Místo: ulice Lomená 45 v Mostě /budova Amavet a Autoškoly, bývala MŠ/

Příspěvek: 90,-

Na lekce je nutné se objednat, lekce jsou kapacitně omezeny. Objednání je možné přes formulář v záložce kontakty, přes email veronika@yogaja.cz či telefon 725 033 097

Pokud nebudete moci na lekci přijít, prosím o včasné zrušení formou sms či telefonicky, ať můžeme dát možnost náhradníkům.