Jóga silovější (inspirace Ashtanga)

Toto jógové setkávání je drobet silovějsí. V ashtanze se jogín učí jednu sestavu přesně za sebou jdoucích pozic, mysl je vedle fyzického těla a dechu zaměřena na drišti /směr pohledu očí/ a na bandhy /tělní zámky/.

Každé setkání začíná pozdravem slunce A a B, do kterého se postupně vkládají další ásány, další né dříve než správně uchopíme a prožijeme tu předchozí. Nejprve se budeme učit pozdravy slunce, pak až se nám stanou přirozenými, budeme do nich vkládat samotné ásány a propojovat je s dechem. Tak, aby každý našel tu vhodnou úroveň a obtížnost ásány, aby později jí mohl cvičit dynamicky.

Cílem není množství pozic, ale kvalita jejich provedení.

Naše mysl nebude mít čas plodit myšlenky.

Budeme meditovat v pohybu.

Pravidelná praxe ashtanga jógy modeluje krásné tělo, snižuje váhu, tělo se silně detoxikuje skrze pocení, mysl se vyčistí a učí se stav meditace – nalezení prostoru mezi myšlenkami.

Pro více informací mrkněte ještě do novinek a článku Jak vybrat tu "správnou" jógu

 

Podložky i ostatní pomůcky jsou k dispozici. Doporučuji si vzít vlastní ručník.

 

Čas:

PONDĚLÍ     18.30 - 19.30h 

Místo: ulice Lomená 45 v Mostě /budova Amavet a Autoškoly, bývala MŠ/

Na lekce je nutné se objednat, lekce jsou kapacitně omezeny. Objednání je možné přes formulář v záložce kontakty, přes email veronika@yogaja.cz či telefon 725 033 097

Pokud nebudete moci na lekci přijít, prosím o včasné zrušení formou sms či telefonicky, ať můžeme dát možnost náhradníkům. V případě neodhlášení 100% storno poplatek. Děkuji za pochopení.